Home » Mintos » Mintos #14 | Pending platby a zastavenie stratégie.

Mintos #14 | Pending platby a zastavenie stratégie.

|| Registrácie ||
Registrácia na eToro tu:
Registrácia na Mintos tu:
Registrácia na Bondoru s BONUSOM 5€ tu:
Registrácia na Robomarkets tu:

|| Kontakt ||
eToro: adam254
E-mail: adambaca.investor@gmail.com
Instagram:

Disclaimer: Všetko čo som vo videu ukázal a povedal je len na vzdelávacie účely a nie sú to investičné odporúčania. Investovanie je rizikové preto nepreberám žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté straty.

Prajem veľa šťastia pri investovaní.

#investing #akoinvestovať #pasívnypríjem

mintos/”>

Comments

 1. Ondrej Memor says:

  Velmi oceňuji tvou upřímnost a naprosto s tebou souhlasím. Já osobně jsem vydělal na Mintose přes 11% za 3-4 měsíce hlavně na sekundárním trhu za co ti moc děkuji. Před dvěma týdny jsem začal také peníze vybírat nakolik mě také obtěžovali platby ve zpracování a jdu je přesunout jinde.

 2. Kryoner1ex says:

  Ja som v pohode. Ratal som s tym ze to nebude teraz ruzove. Pending platby su u mna na rozumnej urovni. Ak z toho po ocisteni od dani vytiahnem 10% bude to super.

 3. Eriinosk says:

  Urcite budem rad ked natocis video aj o Bondore. Mintos zarobil peniaze takze som spokojny. Peniaze vyberam uz asi 2 mesiac. Ide to pomalinky ale snad sa podari vsetko vytiahnut a dat to zatial aj inde. Nemas problem aj na Zltom Melone? Tento mesiac sa to tam tiez dajako zabrzdilo.

 4. Určitě video o bondoře 😎

 5. Bol by som rád ak by si si našiel čas a natočil video alebo sériu o Bondore. Ďakujem

 6. Urob video s bondori 🙂 a chcem sa opýtať ako si natom v žltom melóne ? Tiež sa tam odrazila kríza ?

 7. investuji 5000 euro a v pending platbach mam 60 euro …. zajimave.

 8. amurec 1 says:

  Já mám pending payments 0.22%, ale v cashwagonu mám 12.4% a všechno už je 16-30 days Late (asi před 2 týdny mi cashwagon splatil 2 půjčky, tak snad brzo splatí i zbytek). Hlavně teď od průseru Cashwagonu ve vietnamu už investuju jen do Ačkovejch společností, kde se ten úrok sice pohybuje jen okolo 9%, ale na nějaký Cčka si netroufnu (občas koupím i nějaký B, ale od společnosti který věřím). Přemýšlím že dám část peněz na nějakou dobu jinam (jinam než P2P půjčky).

 9. Peter C says:

  Áno uvítame video z bondori

 10. Neviem aká je diverzifikácia tvojho portfólia,ale videá z počiatku série o tejto platforme svedčia o krátkodobých pôžičkách. Šiel som podobnou cestou a mal som problém so splácaním. Po čase som však stratégiu zmenil a som spokojný. Úrok mám 12% a v pendingu doslova centy…nech sa darí

 11. Ahoj Adam, investujem na Mintose asi 5 mesiacov s výrazne vyššou sumou a nikdy som s pending platbami problém nemal. Momentálne mám na portáli pending platby asi vo výške 0,5% hodnoty účtu. Hlavne vidím problém v tom, že investuješ do spoločností, ktorým je potrebné sa podľa môjho názoru vyhnúť veľkým oblúkom. Okrem štatistík mintosu odporúčam aj stránku https://explorep2p.com/mintos-lender-ratings/ kde každú spoločnosť analyzujú a hodnotia riziká.

 12. Maker says:

  Ak sa môžem spýtať kde pracuješ ?

Leave a Reply

Translate »
%d bloggers like this: