Home » Mintos » Jak Investovat A Vydělávat Na Internetu – Mintos Novinky 2020

Jak Investovat A Vydělávat Na Internetu – Mintos Novinky 2020

LINK PRO REGISTRACI A 1% BONUS –

Odkaz na úvodní video o Mintosu –

V případě dotazů či nejasností mi napiš na nachytrisetv@gmail.com

Ahoj, tady David. V dnešním videu jsme si opět povídali o Mintosu a jak na něm vydělávat. Konkrétně jsme probrali novinky v podobě navýšení úrokových sazeb, nového nástroje Invest and Access, kdy můžete mít své investice kdykoliv k dispozici a také investorský klub, kde je možné vydělávat ještě zajímavější peníze.

Jde tedy o velice pěkný přivýdělek na internetu. Pokud tímto způsobem budete investovat více, může to být váš hlavní příjem. Pro představu Investice 1 milion korun vám bude generovat téměř 20 tisíc korun měsíčně, což je ve světě investic krásné číslo když přihlédneme k faktu, že je téměř bez rizika.
Doufám, že jste se něco nového o investování, vydělávání na internetu a pasivním příjmu dozvěděli. Do komentáře mi dejte vědět, zda-li investujete (případně jak) nebo byste chtěli do budoucna začít. Pokud máte dotazy, také prosím do komentáře.
Ahoj! 🙂

Klíčová slova :P2P Peer to Peer Investování Vydělávání na internetu Pasivní příjem Investice Inflace Peníze Mintos Přivýdělek Nachytři se TV

mintos/”>

Comments

  1. Dobrý den , mohl bych se zeptat jestli na založení účtu a zainvestování potřebuji mít 18 let??

  2. Black Ink says:

    Ahoj, fungujes jeste? Diky tobe jsem zacal. DIky za informace. Co si myslis o soucasnem stavu? Mel bych par otazek, napriklad kdyz vidim, ze pujcka za par dnu konci nebo uz je po splatnosti a je garantovana, je ok to vzit? Hrozi i pres garanci neco? Krome toho, daji najit (v eurech) pujcky ktere maji urok az 26%, na mesic. Co si o tom myslet? Je to skutecne tak vyhodne? Nebo neco prehlizim? Diky 🙂

Leave a Reply

Translate »
%d bloggers like this: