Home » Bondora » Bondora oszustwo lub uzasadnione?

Bondora oszustwo lub uzasadnione?

Bondora oszustwo lub uzasadnione?

Bondora klasyfikowany jest bardzo przejrzysty poważnie z własnymi numerami i mogą być wykorzystane jako konsekwentnie. Inwestycja w formie pożyczek P2P, jednak nie jest wolne od ryzyka.

Bondora jest platformą P2P z Estonii, która została założona w 2008 roku.

Bondora jest licencjonowany jako Kreditvergeber przez Komisję Nadzoru Finansowego estońskiej, która jest wiodącym organem regulacyjnym w Estonii i banków Kreditvergeber, pośredników kredytowych, firm ubezpieczeniowych, broker z firm ubezpieczeniowych, zarządzających funduszami, funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, firm inwestycyjnych, monitorowane instytucje pieniądza elektronicznego oraz dostawców usług płatniczych.

Wpłaty i wypłaty

Aby rozpocząć tworzenie kredytów P2P w Bondora musi najpierw zostać przekazane pieniądze do swojego konta. W tym celu są jednym następujące metody płatności:

  • TransferWise
  • SEPA Direct Debit
  • Visa i MasterCard
  • Trustly
  • Sofortüberweisung

Pieniądze z tych metod płatności od razu dla inwestycji finansowych dostępnych.

Wypłata jest możliwa tylko na konto bankowe, zwrócono się do góry nawet gdy Bondora. Z jednej strony, to zwiększa bezpieczeństwo, a także jest to wymagane przez prawo z powodu przepisów zapobiegających praniu brudnych pieniędzy.

Dla bezpieczeństwa, wszystkie wypłaty będą ręcznie sprawdzane przez pracownika. W ogóle, pieniądze zostaną przelane po 1 do 2 dni roboczych na konto bankowe. Bondora nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty.

Jak Bondora?

Zasada P2P platformy Bondora jest prosta: Łączy ludzi, którzy potrzebują kredytu, wraz z ludźmi, którzy chcą finansować kredyty. Kredytobiorców pochodzą wyłącznie z Estonii, Hiszpanii i Finlandii.

Darczyńcami są osoby fizyczne. Są wybrać kredyt, w których chcą inwestować osobno lub wykorzystanie dla portfela Manager lub idź do wzrostu. Przy jego pomocy, mogą zdecydować się na różne strategie. Zapewnia to szerokie rozprzestrzenianie i zmniejsza ryzyko awarii.

Bondora

Jak wygląda proces rejestracji?

Depozyt na konto wygasa Bondora inwestorów prosty i szybki.

  • W pierwszym kroku zarejestrować się używając swojego adresu e-mail. W trakcie otrzymasz e-mail z tymczasowym hasłem. To musi być zmienione w pierwszym logowaniu.
  • Po zalogowaniu się zostanie poproszony o podanie nazwy i numer telefonu. Wypełnij pola poniżej, otrzymasz premię w wysokości 5 euro. Do pełnej identyfikacji konieczne jest, aby przesłać kopię paszportu.
  • W trakcie wybrać jeden z pięciu strategii zarządzający portfelem - Ultra-konserwatywny i oportunistyczne. Minimalna inwestycja wynosi 5 €.
  • W końcowym etapie tylko Brakuje wpłacić pieniądze na konto.

Bondora Go & Rozwijaj - alternatywa dla dziennej diety?

Z Go & Rozwijaj Bondora posiada innowacyjny i szczególnie prostą nową drogę do zaoferowania w 2018 roku do inwestowania w formie pożyczek peer-to-peer. Dzięki tej usłudze, osadzona pieniądze będą oprocentowane na 6,75% rocznie. Szczególną cechą jest to, że można wyrzucać pieniądze w dowolnym momencie.

Inwestor musi jedynie zdecydować, ile pieniędzy należy zwrócić na lub. Zarządzanie bazowego portfela kredytowego peer-to-peer jest przejmowane przez Bondora.

Jakie są zagrożenia w Bondora?

Inwestowanie w formie pożyczek peer-to-peer jest ryzykowne. W najgorszym przypadku zainwestowanego kapitału mogą zostać utracone. Jednak istnieją sposoby, aby ograniczyć ryzyko do minimum.

dużo redukcji ryzyka jest już zrobione ze strony Bondoras. Wszelkie kredytobiorca jest dokładnie przetestowane. W tej kwestii jest stosowany wewnętrznie opracowany proces ryzyka skrzydle. Od roku 2008 zostały przetworzone ponad miliard aplikacji. Według znaczącą jest Bondoras doświadczenie w kontroli kredytowej.

Po stronie klienta, można zminimalizować własne ryzyko przez rozrzucone szeroko, jak to możliwe we wkładce. Przez zarządzającego portfelem to jest bardzo łatwe do inwestowania wiele kredytów, jak to możliwe. W Bondoras idź & Rozwijaj ocen i ryzyko kraju są inwestowane w całej pełni automatycznie w szeregu pożyczek ponad wszystko.

Jakie są potencjalne zyski?

Powraca z Bondora są wyjątkowo dobre. W związku z tym przewidywana marża była w naszym badaniu od 9.18 do 17.18 procent rocznie,

Kwota prognozowanego zwrotu zależy w dużej mierze od wybranej grupy kredytowego oraz ryzyka związanego z.

Wnioski i oceny

Automatyczne możliwości inwestycyjne umożliwiają prostą i szybką pasywne inwestowanie w pożyczki P2P z bardzo wysoką wydajnością. Średni zwrot z 12,6% w skali roku może być całkiem imponujące.

Nie ma żadnych ukrytych opłat za Bondora iw ogóle, korzyści przedsiębiorstwa z bardzo wysokiej przezroczystości.

Bondora jest spojrzeć wstecz na odpowiednio dużym doświadczeniem w P2P udzielający kredytu od 2009 roku na rynku i puszki. Portfel Manager może być łatwo zainwestować w szerokim portfelu kredytów konsumpcyjnych z Estonii, Hiszpanii i Finlandii. Pięć strategii pozwalają na dostosowanie do własnego ryzyka

Bez ryzyka, że ​​pożyczanie pieniędzy nie ma. Przerwy są możliwe, dlatego tylko część swoich aktywów powinny być inwestowane w ten sposób. Jeśli można żyć z ryzykiem, rentowności wait od 9.18 do 17.18 procent rocznie

Leave a Reply

Translate »
%d bloggers like this: