Home » Bondora » Bondora kogemus P2P laenud

Bondora kogemus P2P laenud

Bondora kogemus P2P laenud

Bondora liigitatakse väga läbipaistev usaldusväärne oma numbrid ja saab kasutada järjekindlalt. Investeerimine peer-to-peer laenamine ei ole veel pole seotud riskiga.

Bondora asutati aastal 2008 ja pakkumisi Hispaania, Eesti ja Soome kuna sel ajal tarbimislaene. Peakontor ise asub Eestis.

Bondora: eelised ja puudused lühidalt

Sisenemine platvorm on valmistatud uusi investoreid eriti lihtne. kõik funktsioonid Bondora seletada pikalt "Virtual Tour".

 • Mis Go & Grow praegu stabiilne 6,75 protsenti aastas
 • Ei tasu investeeringuid esmas- ja järelturul
 • Kõrge läbipaistvuse ja terviklikkuse
 • Väga palju statistikat ja seaded
 • 5 € Boonus alustada
 • Keskmine neto aastane tootlus üle 10%

Ei osta tagasi garantii

Laenukahjumid osa Investeerimine peer-to-peer laenu teha. Kaugeltki mitte kõik laenuvõtjad saavad oma laen.

Seega ka juhtub teiega doonorina pead kurdavad ebaõnnestumisi ja mitte kõik investeeringud taastub.

Bondora Go & Grow - alternatiiv päevaraha?

Mis Go & Grow Bondora on uuenduslik ja eriti lihtne uus võimalus pakkuda 2018 investeerida peer-to-peer laenamine. Selle teenuse deponeeritud raha teenib intressi 6,75% aastas. Trikk on, mida saab varustatud kapitali igal ajal.

Investor peab otsustama ainult kui palju raha tuleb maksta või. Haldamise aluseks P2P laenuportfelli üle võtnud Bondora.

Kui suur on saagis?

Tootlused koos Bondora on väga hea. Seega prognoositud kasumimarginaali oli meie test 9,18-17,18 protsenti aastas,

Kogus prognoositud tulu sõltub suuresti valitud krediidi rühma ja sellega seotud riski.

Bondora

Kuidas Bondora?

Bondora on klassikaline P2P laenamise turul. Laenuvõtjad ja investorid on omavahel siin otse. Bondora tegutsenud samas atraktiivne nišš laenuturul vahel traditsiooniliste pankade ja lühiajaliste laenuandjad.

Võlausaldajad on privaatne. Need valida laenud, mis nad soovivad investeerida eraldi või kasutada portfellihaldur või Go kasvada. Oma abi, nad saavad valida erinevaid strateegiaid. See tagab laia leviku ja vähendab ebaõnnestumisi.

Sisse- ja väljamakseid

Et alustada Investeerimine peer-to-peer laenu Bondora tuleb kõigepealt raha makstakse oma konto. Selleks on üks järgmise makseviisid:

 • Trustly
 • SEPA otsekorraldus
 • Sofortüberweisung
 • Visa ja MasterCard
 • TransferWise

Raha on nende makseviiside nüüd saadaval investeeringu saadaval.

Väljamakse on võimalik ainult pangakontole, maksti ette ka siis, kui Bondora. ühelt poolt see suurendab ohutust ja ka seadusega nõutud, sest eeskirjad rahapesu tõkestamiseks.

Ohutuse kõik väljavõtmine kontrollitakse käsitsi töötaja. Üldiselt raha kantakse pärast 1 või 2 tööpäeva pangakontole. Bondora ei võta ja väljamakseid.

Bondora

Millised on riskid on Bondora?

Investeering P2P laenamise endas riski. Halvimal raha kasutatakse võib olla kadunud. On veel võimalusi ohu miinimumini.

palju riski vähendamine on juba tehtud osa Bondoras. Iga laenuvõtja on üksikasjalikult uuritud. Sel teemal sisemiselt arenenud riskiga hindamisprotsessi kasutatakse. Alates 2008. aastast on töödeldud rohkem kui miljard rakendusi. Vastavalt olulisem on kogemus Bondoras krediidi kontroll.

On kliendi poolel, võib vähendada oma riski hajutatud laialdaselt kui võimalik sisestada. Autor portfellihalduri see on väga lihtne investeerida lugematuid võimalik erinevaid laene. In Bondoras Go & Grow hinnangust ja riigi risk on investeerinud üle täisautomaatselt lugematuid laenud kõik.

Kas on olemas oht investeeringu üle Bondora?

Investeering laenud üle Bondora kaasnevad riskid. Halvimal juhul võib teoreetiliselt kaotada kogu investeeritud kapitali.

Kuid Bondora püüab hoida riski väike investoritele. Nii Bondora vaadatakse üksikasjalikult laenuvõtja. Alates 2009. aastast taotlust töödelda üle miljardi. Piisavalt suur kogemus Bondoras.

Bondora kogub ja kontrollib arvukalt andmed laenuvõtja. Lisaks sisemiselt arenenud risk punktisüsteem kasutatakse. Muuhulgas tulu ja tööhõive kasutatakse.

Portfellihalduri tagab ka, et investeeritud kapitali on laialt levinud kogu laenuvõtjate Eesti, Hispaania ja Soome. Ole 1000 eurot investeeritud kapitali jaotub 200 projekti. Kui krediidi täielikult või osaliselt, on antud juhul on vähe mõju.

Kuna 2016 Bondora reguleerib ka Eesti Finantsinspektsioon (FSA). Ja SEB Pank Bondora on üks Rootsi suurimaid panku partneritena. Hoiused on tagatud seal malle ELi õiguse kuni 100.000 eurot.

Kokkuvõte ja hinnang

Bondora on vaadata tagasi väga suured kogemused peer-to-peer laenuandmise alates 2009 turule ning võib. Portfellihaldur saab hõlpsasti investeerida laia tarbimislaenude portfell Eesti, Hispaania ja Soome. Viis strateegiad võimaldavad korrigeerimine omal vastutusel

Ilma oht, et raha laenamine ei ole. Katkestused on võimalik, mistõttu vaid murdosa oma vara tuleb investeerida nii. Kui te ei ela koos riskide oodata saagikuse 9,18-17,18 protsenti pa

Puuduvad varjatud tasusid Bondora ja üldiselt ettevõtte kasu väga suur läbipaistvus.

Leave a Reply

Translate »
%d bloggers like this: